ПоддержатьУкраїнська

Журналісти закликають усіх небайдужих дати оцінку кандидатам у прокурори Одещини

StopCor
StopCor

StopCor

Журналісти закликають усіх небайдужих дати оцінку кандидатам у прокурори Одещини

Журналіст "СтопКору" Артем Лагутенко, який від проекту входить до комісії з відбору кандидатів у прокурори Одеської області, закликав усіх небайдужих громадян надати інформацію про кандидатів на вакантні посади.

Про це журналіст написав на своїй сторінці у соцмережі і додав до посту список прізвищ претендентів.

"Друзі, увага! В ході проведення конкурсу на заміщення посад у місцевих прокуратурах я і Наталя Мальцева делеговані від "Стоп корупції" до комісії відбору кандидатів в Одеську область. З 6-ого до 9-ого грудня ми будемо проводити співбесіди із кандидатами. Їхній перелік нижче за посиланням.

Я дуже прошу кожного з вас, хто має інформацію (добру чи погану) про когось із цих кандидатів, надати її мені до кінця цього тижня.

Часу мало, а кандидатів багато. Комісія з кожної п'ятірки відсіюватиме двох. У нас є реальна можливість хоч трохи почистити ряди прокуратури! І не скористатися цим – помилка. Одеська область – це Затока... Ізмаїл... Порти Чорного моря... Це мільярди гривень оборудок!

Засідання комісії відкриті. Активісти і журналісти матимуть змогу бути присутніми на ній", – написав журналіст Артем Лагутенко.

Другие новости