ПоддержатьУкраїнська

«Злодія в законі» «Кобу Руставського» взяли під варту

StopCor
StopCor

StopCor

«Злодія в законі» «Кобу Руставського» взяли під варту

Таке рішення у вівторок, 3 березня, виніс Дарницькій районний суд міста Києва, розглянувши клопотання Київської місцевої прокуратури №2. «Злодія в законі» суд відправив на пів року до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

За скоєння вбивства та відмивання коштів, здобутих злочинним шляхом, 56-ти річний «Коба Руставській» з 2016 року розшукується  правоохоронними органами Іспанії. Упродовж останніх років йому вдавалося уникати зустрічі з правоохоронцями, змінюючи країни перебування. Прибувши до столиці, постійно змінював місця проживання, використовуючи засоби конспірації. Для безпеки та допомоги у злочинній діяльності «вора в законі» завжди супроводжував охоронець.Оперативникам Департаменту стратегічних розслідувань вдалося встановити його останнє місце проживання та в подальшому провести його затримання.

«Злодія в законі» «Кобу Руставського» взяли під варту

Сьогодні, 3 березня, за принципової позиції Київської місцевої прокуратури №2 Дарницьким районним судом міста Києва було прийнято об’єктивне рішення - «Кобу Руставського» відправлено до слідчого ізолятора на 40 діб. Там він буде знаходитися до надходження запиту про його видачу від компетентних органів Королівства Іспанії.Треба зазначити, що  «Коба Руставській» належить до одного з найвпливовіших кланів у кримінальному середовищі. Тривалий час був «опікуном» «коронованих» представників злочинного світу Іспанії, з якими досі підтримує дружні стосунки.

«Злодія в законі» «Кобу Руставського» взяли під варту

Цього ж дня, 3 березня, за принципової позиції керівництва Державної міграційної служби в Чернівецькій області рішенням Першотравневого районного суду м. Чернівці до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на пів року поміщено «злодія законі» «Каху Тбіліського». Його було затримано на кордоні з Румунією під час спроби незаконного перетину.Нагадуємо, першого березня співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції затримали «ворів у законі» на прізвиська «Коба Руставській» та «Каха Тбіліській».

«Злодія в законі» «Кобу Руставського» взяли під варту

Крім того раніше повідомляли, що фахівці Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції брали участь у розробці законопроєкту №2513 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за злочини, вчинені злочинною спільнотою», ініційований президентом України, який Верховна Рада України прийняла за основу в першому читанні.

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України

Другие новости