ПоддержатьУкраїнська

"Не можна нічого не робити у відповідь на порушення міжнародного права" - євродепутат Хармс анонсує розгляд нових санкцій проти РФ

StopCor
StopCor

StopCor

'Не можна нічого не робити у відповідь на порушення міжнародного права' - євродепутат Хармс анонсує розгляд нових санкцій проти РФ

Як передає агенція Інтерфакс-Україна, євродепутат Ребекка Хармс заявив, що не можна нічого не робити у відповідь на порушення міжнародного морського права. Вона також повідомила, що у Європейському парламенті обговорять можливість введення санкцій відносно Росії через агресію в Керченській протоці по відношенню до українських кораблів.

"Тиждень тому в Європарламенті пройшли дискусії щодо можливої ​​ескалації ситуації в Азовському морі, зокрема в Керченській протоці. Я та інші колеги говорили про те, що в разі можливої ​​ескалації необхідно ввести нові, більш жорсткі санкції. Через те, що сталося вчора і сьогодні, ця дискусія відбудеться знову, через кілька днів ", - сказала вона на прес-конференції в агенції "Інтерфакс-Україна " у понеділок 26 листопада.

Нагадаємо, вчора 25 листопада ВМС ЗС України повідомили, що в районі Керченської протоки в Чорному морі прикордонні катери ФСБ РФ здійснили акт агресії проти корабельної групи ВМС України, відкривши по катерам вогонь на ураження. Внаслідок атаки три українських кораблі, на яких загалом знаходилось 23 особи, було захоплено, в ході атаки поранено 6 українських військовослужбовців, їхіня подальша доля наразі невідома.

За резульатами засіданя РНБО президент Петро Порошенко просить Верховну Раду розглянути на позачерговому засіданні в понеділок рішення про запровадження воєнного стану в Україні.

У зв’язку із ситуацією на Азовському морі Збройні Сили України приведені у повну бойову готовність.

Другие новости