ПоддержатьУкраїнська

Порошенко розповів, чому підтримує Мінські домовленості

StopCor
StopCor

StopCor

Порошенко розповів, чому підтримує Мінські домовленості

Підписання Мінських угод дало Україні ряд незаперечних плюсів, наприклад, час для подолання кризи і зміцнення армії. Про це експрезидент Петро Порошенко, який проходить свідком у справі про держзраду через Мінські угоди.

"Головне, що дали Україні Мінські угоди, – це дорогоцінний час. Час для системної розбудови армії. Час для того, щоб зосередитися на подоланні соціальної кризи, спричиненої війною і перекриттям доступу українських товарів на російський ринок. Час для того, щоб зміцнити міжнародну коаліцію на підтримку України. Час, щоб обладнати і утримувати в робочому стані санкційний механізм проти Росії.

Тоді було узгоджено спільну декларацію «нормандської четвірки», вагомою позицією якої стало підтвердження «повної поваги суверенітету і територіальної цілісності України…». А підпис Путіна під документом означав не що інше, як юридичне підтвердження очевидного факту: Росія – сторона конфлікту", - написав в Facebook Порошенко. 

Прошенко вважає, що сьогодні Мінські угоди дають шанс формулювати жорсткі вимоги до Росії. Тож дорожня карта з чіткою послідовністю пунктів, повернення до ідеї миротворців ООН, відсутність авралу у підготовці виборів на окупованих територіях (про осінь поточного року й мови бути не може), не вмовляння, а тиск на Путіна, – все це є можливим і необхідним на основі тих домовленостей в Мінську, які були опрацьовані з вересня 2014 по лютий 2015 року.

Другие новости