ПоддержатьУкраїнська

У Литві розповіли, як послаблюють карантин: які заклади відкривають

StopCor
StopCor

StopCor

У Литві розповіли, як послаблюють карантин: які заклади відкривають

З 27 квітня в Литві починають діяти пом’якшені умови карантину, який був введений для боротьби з коронавірусом. В країні з деякими обмеженнями дозволили роботу вуличним кафе, салонах краси, установам культури і відпочинку.

Крім того, можна займатися спортом на вулиці і відвідувати храми.

Зокрема, в вуличних кафе за столиком зможуть сидіти не більше двох осіб, люди, що сидять за різними столиками, повинні перебувати на дистанції не менше двох метрів.

З метою відновлення роботи вуличних кафе мерія Вільнюса повідомила, що дозволить створювати простори вуличних кафе не тільки у власних приміщень, а й в інших громадських просторах - скверах, парках, на закритих вулицях.

Установи культури, відпочинку, розваг і спорту також можна буде відвідувати групами не більше двох осіб, більші групи будуть допускатися лише в разі, якщо це члени однієї сім'ї.

Ці установи, а також перукарні, манікюрні салони, також повинні будуть дотримуватися вимога 10 кв. м на одну людину.

Солярії, масажні кабінети, салони татуювань поки залишаються закритими, повідомляє Delfi

Крім того, з понеділка дозволено проводити іспити на водіння автомобіля і управління літаками, займатися будь-яким спортом на відкритому повітрі, зокрема, відвідувати гольф-клуби, спортивні майданчики, а також зоопарки, ботанічні сади, але тільки на відкритому повітрі.

Другие новости

Зарезал брата: в Киеве задержали убийцу

Зарезал брата: в Киеве задержали убийцу

В полицию Киева поступило сообщение о том, что в квартире на одной из улиц Соломенского района обнаружено тело мужчины с колото-резаными ранами живота и ноги