ПоддержатьУкраїнська

У Римі поліція застосувала водомети для розгону протестувальників проти "паспортів здоров'я"

Владимир Садыков
Владимир Садыков

Редактор ленты новостей

У Римі поліція застосувала водомети для розгону протестувальників проти 'паспортів здоров'я'

У Римі, столиці Італії, тисячі людей вийшли на акцію протесту проти введення "паспортів здоров'я". Між учасниками маніфестації і поліцейськими виникли сутички. Правоохоронці застосували сльозогінний газ і водомети.

 У Римі тисячі людей вийшли на акцію проти ''паспортів здоров'я'' Фото: скріншот

Як повідомляє агентство "ANSA", близько 10 тисяч протестувальників вийшли на площі Пьяцца-дель-Пополо в Римі. Потім учасники акції почали перекривати вулиці в центрі столиці, зупиняти автомобілі і нападати на поліцейських, кидаючи в них петарди і "паперові бомби". Поліцейські у відповідь застосували сльозогінний газ та водомети. Між протестувальниками і правоохоронцями постійно спалахували сутички.

Ще одна акція протесту проходить на Пьяцца-Бокка-делла-Веріта.

Читайте також інші схожі новини:

  • У Франції протести проти "паспортів здоров'я" поступово рідшають. В суботу 14 серпня за даними МВС на акцію вийшли 214 845 чоловік. Тижнем раніше ця цифра дорівнювала 237 тисячам учасників.
  • В Італії пройшли протести проти вимоги пред’являти так званий "зелений паспорт", який доводить вакцинацію, тестування або одужання від коронавірусу.
  • У Франції спалахнули протести через плани уряду ввести в ресторанах і громадському транспорті covid-паспорти. Поліція застосовує проти маніфестантів сльозогінний газ.

Другие новости