ПоддержатьУкраїнська

На Харківщині вилучили велику партію підроблених ліків

StopCor
StopCor

StopCor

На Харківщині вилучили велику партію підроблених ліків

У понеділок, 6 березня, Служба безпеки України на Харківщині припинила реалізацію фальсифікованих лікарських засобів. Кардіологічні препарати продавали представники однієї із фармкомпаній прямо у лікарнях.

Інформацію надали в прес-центрі СБУ.

"Організаторами підробок є посадовці одного з підприємств, яке спеціалізується на роздрібній торгівлі фармацевтичними препаратами. Зловмисники збували ліки проти хвороб серця для жителів Харкова через мережу власних аптек та аптечних кіосків у приміщеннях місцевих лікарень", – йдеться у повідомленні.

Після проведення експертизи вилучених ліків, фахівці легального виробника підтвердили те, що це фальсифікат, оскільки він не збігається з оригінальним складом кардіологічного препарату.

На даний момент правоохоронці відкрили кримінальну справу за частиною 1 статті 321 ККУ. Продовжуються оперативно-слідчі дії щодо притягнення до відповідальності усіх членів  цього злочину та з'ясування осіб, які постраждали через лікування підробками.

Раніше повідомлялося, що в Одесі восени 2016 року співробітники спецслужби ліквідували діяльність розгалуженої мережі з продажу фальсифікованих контрабандних ліків з Росії. Загальна вартість конфіскованих медпрепаратів становить понад два мільйони гривень.

Другие новости