ПоддержатьУкраїнська

На Київському морі продовжуються пошуки зниклих рибалок (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

На Київському морі продовжуються пошуки зниклих рибалок (відео)

На Іванківщині у селі Страхолісся двоє чоловіків вирушили на моторному човні на рибалку і зникли. Їх місцезнаходження невідоме дотепер. Рятувальники та поліція продовжують пошуки вже п'ятий день.

https://youtu.be/B6GtnP0SxOw

Про це повідомляє Магнолія-ТВ.

Рибалки перестали виходити на зв'язок два дні тому ще 28 лютого. У поліцію звернулися 1 березня .

Відомо, що рибалки вийшли на воду на човні «Прогрес» в бік бази «Нептун» Чернігівської області. 29 лютого в 3:47 один з рибалок вийшов на зв`язок і написав повідомлення, що допомога не потрібна.

Після чого на зв'язок чоловіки не виходили. Силами ДСНС, Нацполіціі і місцевих жителів (знайомих рибалок на двох власних човнах) протягом 1 березня проводилися пошуки, однак результатів вони не дали.

2 березня о 8:25 пошукові роботи було відновлено із залученням авіації ДСНС, а саме гелікоптера H-225 Super Puma з робочою пошуковою групою у кількості 5 чоловік для обстеження акваторій ймовірного зникнення рибалок.

Крім того до пошуків залучено від ДСНС також 5-ро водолазів Державного пожежно-рятувального загону м. Вишгород. У свою чергу, місцева поліція «прочісує» прибережну зону. Планується, що 3-го березня пошуки зниклих рибалок продовжаться.

Другие новости