ПоддержатьУкраїнська

На Луганщині хімзавод "Азот" викинув у повітря тонни шкідливих речовин (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

На Луганщині хімзавод 'Азот' викинув у повітря тонни шкідливих речовин (відео)

На Луганщині хімзавод "Азот" забруднює атмосферу шкідливими речовинами.

Український політик Сергій Шахов показав у прямому ефірі у Facebook ситуацію у місті Сєвєродонецьк на Луганщині.

На кадрах за спиною політика видно вогонь. Як зазначає Шахов, саме зараз відбувається екологічна катастрофа в прямому ефірі.

Виявляється, просто зараз в атмосферу викидаються тонни шкідливих речовин на хімзаводі "Азот". Таким чином кожна секунда зволікання грозить отруєнням всієї Луганської області.

"Екологічна катастрофа в прямому ефірі! Просто зараз в атмосферу викидаються тонни шкідливих речовин на хімзаводі "Азот". Кожну секунду зволікання вони отруюють всю Луганську область. Я закликаю представників усіх силових структур негайно приїхати на місце подій. І пояснити сєвєродончанам, хто за цим стоїть", - заявив Шахов, передає "Znaj.ua".

Шахов закликав представників усіх силових структур негайно приїхати на місце подій. Політик також вимагає пояснити мешканцям Сєвєродонецька, хто за цим стоїть. Також він зазначив, що в умовах такої ситуації коронавірус відходить на другий план. Зі слів Шахова таким чином травлять мешканців Попасної, Рубіжного, Лисичанська і Сєвєродонецька. Серед іншого такі викиди небезпечні онкологічними захворюваннями.

https://www.facebook.com/100044102448674/videos/146057813540966/

Другие новости