ПоддержатьУкраїнська

На Вінниччині від COVID-19 померло двоє медиків

StopCor
StopCor

StopCor

На Вінниччині від COVID-19 померло двоє медиків

У Вінницькій області померло двоє медиків, які були інфіковані COVID-19 – Віталій Лисиця та Віктор Колодько. Зокрема нардеп Лариса Білозір повідомила про смерть головного лікаря Тульчинської ЦРЛ Віталія Петровича Лисиці.

 Фото: hromadske.radio

Зазначено, що Віталію Лисиці було 52 роки. 16 жовтня його госпіталізували до Тульчинської ЦРЛ з діагнозом COVID, а 22 жовтня, у зв’язку з погіршенням стану здоров’я, він був переведений до Вінниці.

"Віталій Петрович зробив величезний внесок в розвиток медицини Тульчинщини, був професіоналом своєї справи і хорошим лікарем. Глибокий сум та щирі співчуття родині та його колегам. Це непоправна втрата для медичної спільноти всієї області. На жаль," – пише Лариса Білозір.

На Вінниччині від COVID-19 померло двоє медиків

Окрім того, як повідомляє кандидат у депутати Юрій Козак, помер заступник директора з поліклінічного розділу роботи та ЕТН Вінницької обласної клінічної лікарні Віктор Колодько. Низка ЗМІ та користувачі соцмереж також повідомляють, що до того померли матір та брат Колодька, які також були інфіковані коронавірусом, передає "VежA".

На Вінниччині від COVID-19 померло двоє медиків

Зазначимо також, що згідно з повідомленням Вінницької обласної державної адміністрації, протягом останньої доби на Вінниччині на COVID-19 захворіло 20 медпрацівників, а всього хворіє 299 медиків.

Нагадаємо також, що за минулу добу, 28 жовтня, на Вінниччині було зафіксовано рекордну кількість інфікованих коронавірусом – 202 особи.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, екснардеп Бабич помер від COVID-19.

Другие новости

НАПК открыло публичный доступ к Реестру деклараций

НАПК открыло публичный доступ к Реестру деклараций

Теперь открыт круглосуточный доступ к Единому государственному реестру деклараций лиц, уполномоченных на выполнение функций государства или местного самоуправления, с учетом мер безопасности, определенных п. 2-11 Заключительных положений Закона "О предотвращении коррупции"