ПоддержатьУкраїнська

Виготовити і отримати будь-який документ без схем: антикорупціонери співпрацюватимуть із ДП «Документ»

StopCor
StopCor

StopCor

Виготовити і отримати будь-який документ без схем: антикорупціонери співпрацюватимуть із ДП «Документ»

Без корупції, зайвих довідок і набридливих черг. Паспорт громадянина, документ для виїзду за кордон або ID-картку можна отримати без зайвих злочинних схем у ДП «Документ». Нині представники підприємства підписали меморандум про співпрацю із антикорупційною організацією ГО «Стоп корупції».

 ДП «Документ» співпрацюватиме з ГО «Стоп корупції» Фото: СтопКор

«Ми неодноразово вже співпрацювали, в нас є досвід багаторічної ефективної співпраці. На це підприємство покладені дуже важливі функції в сфері міграційної служби. Ми знаємо, що це підприємство забезпечує населення України дуже важливими послугами, важливими сервісами, і це підприємство завжди на варті прогресивних нових технологій з удосконаленню цих послуг і в русі стрімкого розвитку цієї сфери. Там, де відбувається цифровізація, там відбувається уникнення людського фактору, а це є одним із головних чинників, які є підґрунтям для тих чи інших корупційний діянь», — зазначив під час підписання меморандуму координатор ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала.

У разі, якщо у ДП «Документ» як в уповноваженому державному органі бачитимуть якісь корупційні прояви — звертатимуться до громадських активістів і журналістів проєкту для висвітлення і оприлюдення.

 Cпівпраця передбачає висвітлення і оприлюдення фактів корупції Фото: СтопКор

«Те, що ми робимо, ми беремось по-своєму, ми зробили систему, за якої все видно, все прозоро, і по-хорошому цю систему повинна була зробити держава.

У всіх галузях і всюди одразу державі побороти це явище дуже складно, роздирають  суперечності, інтереси і так далі, це маленький приклад того, як можна боротися з корупцією, як можна прибрати вплив чиновника з процесу і дати гідний на сьогоднішній день рівень сервісу для людей. Тому ми готові співпрацювати з організацією ГО «Стоп корупції». Це в наших інтересах, в наших переконаннях і розумінні», — зауважив генеральний директор ДП «Документ» Володимир Швачко.

Зазначимо, Державне підприємство «Документ» (ДП «Документ») — українське державне комерційне підприємство, що входить до сфери управління Державної міграційної служби України.

Підприємство опікується створеними ним центрами обслуговування громадян підвищеного комфорту – «Паспортними сервісами», де кожен громадянин може оформити в комфортних умовах і за європейськими стандартами біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон та паспорт громадянина України у вигляді ID-картки.

Станом на 31 серпня 2020 року функціонують 27 таких центрів. При створенні таких центрів були продумані місця їх розташування, побудова бізнес-процесів, усунення корупційних ризиків шляхом функціонального розподілення на фронт- і бек-офіс, високі стандарти обслуговування і можливість отримання в одному місці комплексу послуг: проставлення апостилю, отримання страхових продуктів, послуги офіційного перекладу, оформлення довідки про відсутність або наявність судимості тощо.

Центри мають необхідну кількість підготовлених фахівців, які забезпечують високу організацію продуктивної роботи. Середня тривалість перебування клієнта у приміщенні центру становить близько 20 хвилин з урахуванням часу, необхідного на оплату послуг.

Центри забезпечені необхідним обладнанням, оснащені сучасними меблями, кондиціонерами, системою електронної черги, платіжними і банківськими терміналами, загальнодоступним Wi-Fi.

Про готовність документів клієнт повідомляється за допомогою SMS-повідомлення.

Платні послуги підприємство надає клієнтам на добровільній основі. Ціна послуг підприємства нижча від вартості аналогічного виду послуг, які надаються багатьма іншими господарюючими суб'єктами (туристичними компаніями, юридичними агенціями, консалтинговими фірмами тощо).

Підприємство доводить актуальну інформацію в паспортно-міграційній сфері до суспільства через канали телебачення, радіо, роботу в соціальних мережах, через власний call-центр.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/276805230288019

Другие новости

Планировал теракт в Одессе: в городе задержали агента ФСБ рф с позывным 'Мазепа'

Планировал теракт в Одессе: в городе задержали агента ФСБ рф с позывным "Мазепа"

Для сбора нужных сведений подозреваемый обходил местность и скрыто фиксировал объекты, а затем передавал "отчет" в фсб в виде текстовых сообщений, фотографий, видеозаписей и отметок на электронных картах