ПоддержатьУкраїнська

Обпікся окропом: на Одещині рятують однорічного малюка

StopCor
StopCor

StopCor

Обпікся окропом: на Одещині рятують однорічного малюка

21-річна жителька Білгород-Дністровського району була на кухні, а в цей час її син потягнув дріт від електрочайника та обпікся. Жінка викликала медиків лише наступного дня. Хлопчик у лікарні.

Попередньо встановлено, що ввечері мати хлопчика - 21-річна жителька Білгород-Дністровського району, займаючись домашніми справами, залишила його на кухні без нагляду. Граючись, дитина потягнула за дріт від електрочайника, той перекинувся і ошпарив малюка окропом. Мати змастила опіки олією та тільки вранці розповіла про подію знайомій, яка і викликала місцевого медика. Каретою «швидкої» хлопчика негайно доставили до реанімаційного відділення обласного опікового центру, повідомляє поліція Одещини.

За наявною у поліції інформацією, за місцем мешкання сім’я характеризується позитивно, в поле зору правоохоронців та соціальної служби у справах дітей не потрапляла.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками статті 166 (Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Другие новости