ПоддержатьУкраїнська

Супрун хоче навчити поліцейських та пожежників надавати першу медичну допомогу

StopCor
StopCor

StopCor

Супрун хоче навчити поліцейських та пожежників надавати першу медичну допомогу

Уляна Супрун розповіла про план провести спецнавчання для поліцейських та пожежних. Так, останні, за її словами, повинні вміти надавати екстрену медичну допомогу. Вона також озвучила ідею підняття штрафів для водіїв, які не пропускають "швидкі".

Новину передає "Преса України".

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що МОЗ націлилось на більшу співпрацю з МВС. Зокрема у питанні надання екстреної медичної допомоги. Відповідну заяву Супрун зробила на брифінгу, на якому обговорювалось питання трансформації системи охорони здоров'я країни.

"Співпраця з поліцією і взагалі з МВС є важливим, і у нас з ними вже є робочі групи. Йдеться про єдиний номер замість наших трьох. Коли телефонують диспетчеру, щоб поліція знала про виїзд "швидкої" на якусь адресу і могла допомогти. Що стосується навчання самих поліцейських і пожежних, то щоб вони також могли надавати допомогу, тому що "швидка" не завжди може приїхати швидко", - розповіла вона.

За словами Супрун, ще один важливий момент – водії часто не пропускають "швидку". В результаті втрачається дорогоцінний час. Тому вона пропонує ввести більші штрафи щодо водіїв, які не пропускають автомобілі швидкої допомоги.

"Багато з вас, напевно, були за кордоном і бачили, що коли їде "швидка", то всі її пропускають. У нас цього не відбувається, тому що немає штрафів. Хоча на папері вони існують, але не штрафують", – підсумувала вона.

Другие новости