ПоддержатьУкраїнська

У Чорнобильській зоні вогнеборці не можуть зупинити пожежу

StopCor
StopCor

StopCor

У Чорнобильській зоні вогнеборці не можуть зупинити пожежу

У зоні відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення у Чорнобилі рятувальники 10 день поспіль намагаються ліквідувати масштабні пожежі. За даними Державного агентства України з управління зоною відчуження, станом на понеділок, 13 квітня, пожежники ДСНС та лісової охорони ДСП "Північна Пуща" продовжують локалізацію пожеж на території Корогодського та Денисовецького лісництв, що у Чорнобильській зоні. Пожежу на території Котовського лісництва повністю ліквідовано.

За даними Держагенства з управління зоною відчуження зазначили, що зараз основні осередки пожеж в районі сіл Новий Мир, Стара Рудня, Кливини та Чистогалівка, пише Deutsche Welle.

Там горить трав'яний покрив, очерет та лісові ділянки окремими осередками.

"Спостерігається горіння трав'яного покриву на дамбі водоймища-охолоджувача, а саме між дамбою та річкою, що на правому березі Прип'яті. Якщо спостерігати за лівим берегом із мосту, то може скластися враження, що і там наявне задимлення. (...) на лівому березі річки Прип'ять жодних займань немає", - ідеться у повідомленні Держагенства з управління зоною відчуження.

Загалом на території зони відчуження до гасіння пожеж залучено понад 390 осіб та 90 одиниць пожежної техніки.

"Промисловим об'єктам зони відчуження, які розташовані на промисловому майданчику Чорнобильської атомної станції та комплексу "Вектор", нічого не загрожує. На даний час ситуація контрольована", - про це DW повідомила прес-секретарка Держагенства з управління зоною відчуження Олена Ковальчук.

Нагадаємо, пожежа спалахнула 4 квітня. Займання сталось поблизу села Володимирівка Котовського лісництва на площі у 20 гектарів. Офіційна причина займання досі невідома.

Другие новости