ПоддержатьУкраїнська

У Кропивницькому жінка за допомогою правоохоронних органів вдруге намагається організувати схему з викрадення дитини

StopCor
StopCor

StopCor

У Кропивницькому жінка за допомогою правоохоронних органів вдруге намагається організувати схему з викрадення дитини

Через «замінування» апеляційного суду у Кропивницькому перенесли засідання у справі про викрадення дитини. У хибному «мінуванні» хочуть звинуватити батька першокласника Єгора Твердохліба, аби знайти будь-який привід оскаржити його право залишатись із сином. Саме тому 13 жовтня у Києві відбулась пресконференція на тему: «Хто замінував суд? Нові подробиці справи про викрадення дитини».

 Ілюстрація: СтопКор

Андрій Твердохліб – батько першокласника – звинувачує в корумпованості окремих представників СБУ і правоохоронних органів.

«У мене немає основного – мотиву для того, щоб затримувати суд. Я лише хочу захистити свого сина та щоб справа про його викрадення була нарешті розслідувана», – заявляє батько.

 Андрій Твердохліб - батько хлопчика Фото: скріншот

«Ситуація, яка складається у Кропивницькому, коли батька, який жодним чином не зацікавлений у затягуванні судів, намагаються звинуватити у зриві засідання, нагадує «домовленість» з правоохоронцями та спробу забрати в нього дитину», – підкреслюють учасники пресконференції.

9 жовтня в розпал судового засідання неочікувано повідомили про нібито замінування будівлі суду, і засідання знову перенесли. Батько вбачає в такій ситуації навмисне затягування суду і можливість підготовки «схеми», як забрати у нього дитину.

Вже вдруге суд переносять з надуманих причин. 24 вересня після кількох годин очікування судді навіть не покликали Єгора для допиту.

Раніше ЗМІ повідомляли приголомшливі подробиці про викрадення дитини у Кропивницькому. В середині січня цього року у Кропивницькому хлопчика без його згоди просто винесли з класу посеред уроку. Мати, яка з батьком дитини розлучена, заплатила гроші охоронцям із фірми «Самсон» за такі особливі послуги – п'ять тисяч гривень. Коли поліція перехопила викрадачів, мати зачинилася в автомобілі охоронної фірми та протримала там семирічного сина 10-12 годин поспіль. Дитина перебувала в оточенні озброєних чоловіків. Визволити малого тоді не вдалося навіть працівникам служби захисту дітей. Єгора не випускали навіть в туалет. Дитина пережила стрес. Зараз він проживає з батьком і перебуває на домашньому навчанні, бо боїться нового викрадення.

Суд заборонив матері переслідувати дитину. Суди з приводу кіднепінгу тривають.

Раніше під час пресконференції хлопчик звернувся до суду через засоби масової інформації і заявив, що хоче жити з батьком.

Випадки корумпованості правоохоронців і використання злочинних схем за участі суддів непоодинокі. Про це розповів відомий правозахисник Дмитро Павліченко, який сам став жертвою такої ситуації.

Повне відео з брифінгу:

https://youtu.be/CtDJTG_UxUY

Другие новости