ПоддержатьУкраїнська

У Тернополі хвора на коронавірус жінка незадовго до смерті торгувала молоком

StopCor
StopCor

StopCor

У Тернополі хвора на коронавірус жінка незадовго до смерті торгувала молоком

Жінка з селища Козова Тернопільської області, яка померла від коронавірусної інфекції, незадовго до смерті і вже будучи зараженою торгувала молоком в Тернополі. Про це повідомляє місцеве видання "20 хвилин".

Як з'ясувалося, Надія захворіла ще три тижні тому. За словами місцевих, жінка сильно кашляла і погано почувалась. Крім того, вона приходила до місцевої сільради, щоб оформити документи. Тоді вона говорила, що буде лягати в лікарню.

Надія жила разом з чоловіком на хуторі. Там будинки розташовані приблизно за півкілометра один від одного. Незважаючи на це, вона контактувала з багатьма. Часто бачили жінку в місцевих магазинах. Діти Надії проживали окремо – син з родиною в Козова, дочка – в Тернополі. Дочка працює медсестрою у приватного стоматолога. Коли вони в останній раз бачилися з мамою – наразі невідомо, передає "Сьогодні".

Як розповів заступник голови райради Роман Солтис, тіло жінки вже забирають з моргу для поховання. За ним поїхали син померлої і ще чотири людини – всі забезпечені захисними костюмами. Як будуть ховати жінку – невідомо.

"Як стало нам відомо, ніхто не хоче копати могили. Поки не погоджуються і на те, щоб опустити труну і засипати. Хоча людям пропонують захисні костюми. Поки відмовляються навіть далекі родичі. Машину для перевезення тіла з моргу знайшли, водій погодився", – зазначив Солтис.

Другие новости