ПоддержатьУкраїнська

У Вінниці чоловік помер через травму ноги: рідні шукають винних

StopCor
StopCor

StopCor

У Вінниці чоловік помер через травму ноги: рідні шукають винних

34-річний вінниччанин Денис Оверчук травмував ногу і лежав із гіпсом вдома. Через кілька тижнів йому стало зле і родина викликала «швидку». За один вечір, після численних маніпуляцій лікарів, чоловік помер. Рідні підозрюють, що якби медики діяли без заминок та встановили вірний діагноз, смерті можна було б уникнути.

 Денис Оверчук

Про це пише vlasno.info.

За словами матері померлого, у січні син із родиною їздив на відпочинок на Закарпаття, де десятого числа травмував ліву ногу. Повернувшись наступного дня до Вінниці, Денис звернувся до травмпункту лікарні швидкої медичної допомоги, що по вулиці Київській. Встановивши, що чоловік порвав зв'язки, лікарі наклали йому гіпс та прописали препарати для знеболення та скорішого заживлення травми. Лікувався чловік вдома.

28 січня, прокинувшись вранці, він відчув біль у спині та затруднене дизання. Прийом «Корвалолу» приніс тимчасове полегшення, після чого в нього заболіла загіпсована нога.

Бригада «швидкої» констатувала підвищений тиск (верхня межа 160), але кардіограма при цьому, за їхніми словами, була в нормі. Медики сказали, що це прояв остеохондрозу, зробили знеболювальний укол та дали таблетку для зниження тиску.

Як і порекомендували лікарі, Денис полежав дві години, але коли спробував піднятися, йому стало зле: почалася блювота, а перед очима з'явилися «зірочки».

Довелось знову викликати медиків, прибула та ж сама бригада. Цього разу Дениса «капали» півтори години, однак у нього різко почав падати тиск.

Медики припустили, що це може бути анафілактичний шок, як реакція на ліки, які Денису ввели під час першого виклику. Із цим діагнозом чоловіка повезли до першої міської лікарні.

Коли швидка від‘їхала на 800 метрів, лікарка згадала, що забула в помешканні родини футляр і фактично змусила водія повернутись. На це пішло близько 10 хвилин.

У лікарні нарікнули та сказали, що чоловіка потрібно було везти в судинне відділення «Пироговки». На той час Денис був у такому стані, що транспортувати його було вже небезпечно. Натомість, звідти викликали лікаря. Після тривалих пошуків ліків (які знайшлись у тому ж судинному), чоловіка близько 22:30 почали «крапати», а вже о 03:30 він помер через тромб.

Мати Дениса переконана, що її сина можна було врятувати, якби його одразу доставили до Пироговської лікарні. Для цього ж лікарка «швидкої» мала одразу встановити відповідний діагноз.

Другие новости