ПоддержатьУкраїнська

В Україні погіршується ситуація з COVID-19

StopCor
StopCor

StopCor

В Україні погіршується ситуація з COVID-19

В Україні спостерігається погіршення ситуації з поширенням хвороби COVID-19. У чотирьох областях країни показник захворюваності вже не відповідає "зеленій" зоні.

 Коронавірус в Україні Фото: Facebook

За даними МОЗ, станом на 4 вересня рівень захворюваності (норма - 75 хворих на 100 тисяч населення) перевищено у чотирьох областях:

  • Києві - 107;
  • Луганській області - 135;
  • Херсонській області - 85;
  • Чернівецькій області - 169.

Водночас у Луганській, Львівській та Полтавській областях спостерігається висока динаміка рівня госпіталізації пацієнтів з коронавірусом.

За рівнем завантаженості лікарняних ліжок з киснем Чернівецька область є лідером. Там станом на 4 вересня заповнено 37,5% кисневих ліжок.

Згідно зі встановленими нормами, динаміка госпіталізацій при захворюваності на коронавірусну інфекцію для регіону "зеленої" зони не може перевищувати 50%.

Нагадаємо:

  • Протягом 4 вересня від коронавірусу у світі померли 7 725 людей.
  • У п'ятницю, 3 вересня, в Україні було зафіксовано 2 614 нових випадків COVID, госпіталізовано 824 особи, 44 хворих померли.

За весь час пандемії в Україні захворіло – 2 297 534 осіб; одужало – 2 212 720 осіб; летальних випадків – 53 983; проведено ПЛР-тестувань – 12 097 306.

Для довідки, вірус SARS-CoV-2 передається від людини до людини краплинним та контактним шляхами. Тобто через дрібні часточки, які виділяються з носа або рота хворого на COVID-19 під час кашлю або чхання. Ці краплі розповсюджуються на відстань близько метру від хворого і можуть потрапляти на слизові оболонки очей, носа та рота іншої людини, яка знаходиться поруч. Також краплі, що містять вірус забруднюють предмети і поверхні. Інші люди можуть інфікуватися через дотик до таких предметів або поверхонь, а потім — до очей, носа чи рота.

Вірус не передається повітряним шляхом. Це означає, що він не здатен переноситись потоками повітря на великі відстані від хворої людини.

Вірус може переміщуватись на відстань понад метр у часточках аерозолю, але такий аерозоль утворюється лише під час виконання специфічних медичних процедур. Наприклад, інтубація трахеї.

Один із найбільш ефективних способів захиститися і запобігти поширенню інфекції — фізичне дистанціювання та щоденна гігієна.

Більше новин про COVID-19 в Україні та світі можна прочитати за посиланням.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Івано-Франківську вчителям обіцяють премії за щеплення.

Другие новости