ПоддержатьУкраїнська

Вчений розповів, як відрізнити коронавірус від застуди

StopCor
StopCor

StopCor

Вчений розповів, як відрізнити коронавірус від застуди

Симптоми коронавірусу чи гострого грипу можуть погіршуватися з часом. І це точний знак, що пора звернутися по допомогу. Професор медицини й інфекційних захворювань доктор Грег Поланд пояснив CNN, в чому різниця між типовими симптомами.

Якщо у вас печуть очі або тече з носа, найвірогідніше, це алергія або звичайна застуда.

Симптоми коронавірусу і грипу більш системні. Це означає, що вони впливають на все тіло.

"Грип і новий коронавірус впливають на інші системи і на нижні дихальні шляхи. Вірогідно, з носа текти не буде. Але може з’явитися біль у горлі, кашель, температура чи задишка. Тож це трошки інша клінічна діагностика", - сказав експерт.

Він радить уважно поставитися до температури. Адже при алергіях вона зазвичай не піднімається. Також вони не призводять до задишки за виключенням випадків, якщо хворий страждає від інших проблем, таких як астма, передає "Уніан".

"Якщо у вас справді коронавірус чи грип, ви будете почуватися настільки втомленими, все буде так боліти, що з підвестися з ліжка буде важко. Всі помітять зміни. Алергія може спричинити відчуття втоми, але серйозного болю в м’язах не буде", - пояснив лікар.

Застуда і м’які симптоми грипу зазвичай проходять самі собою. За умови якісного відпочинку й належного догляду хворий починає почуватися краще через кілька днів. Симптоми коронавірусу чи гострого грипу можуть погіршуватися з часом. І це точний знак, що пора звернутися по допомогу.

"Підозрювати коронавірус точно варто в тому випадку, якщо стає важко дихати. У людей буває починається запалення легень через грип. Це проявляється так само. Але у всякому разі в таких випадках потрібний медичний огляд", - сказав Поланд.

Другие новости