ПоддержатьУкраїнська

Викинули немовля на смітник: в Києві поліція шукає матір-вбивцю (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Викинули немовля на смітник: в Києві поліція шукає матір-вбивцю (відео)

Помітив тіло дитини у сміттєвому баку киянин. Він повідомив у поліцію. Столичні правоохоронці встановлюють обставини смерті дівчинки. Горе-матері загрожує до п'яти років позбавлення волі. 

https://www.youtube.com/watch?v=77X4AmzE_uI&feature=emb_logo

Судово-медичний експерт після огляду немовля повідомив, що зовнішніх ознак насильницької смерті на тілі не виявив. Причину смерті буде встановлено після проведення судово-медичної експертизи - повідомляють у поліції Києва.

Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією за статтею "Умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини" Кримінального кодексу України.

На даний час проводяться оперативно-розшукові заходи. Зокрема, встановлюється наявність записів камер відеоспостереження, що знаходяться неподалік, і готуються запити до пологових будинків та лікарень. Правоохоронці намагаються знайти жінку, яка народила дитину, а також встановити причини та обставини її смерті.

Правоохоронці звертаються за допомогою до громадян: у розкритті цього правопорушення допоможе інформація про жінок, які перебували на 8-9 місяці вагітності; вагітних жінок, які говорили про те, що дитина не бажана; жінок на останніх строках вагітності, які кілька днів не виходять із будинку на вулицю.

Якщо ви маєте інформацію, яка сприятиме розслідуванню цього злочину, просимо повідомити  на спецлінію 102.

Другие новости