ПоддержатьУкраїнська

“За ним ніхто не приїхав” – начальник в’язниці розповів про смерть серійного маніяка та педофіла, який вбив понад 100 людей

StopCor
StopCor

StopCor

“За ним ніхто не приїхав” – начальник в’язниці розповів про смерть серійного маніяка та педофіла, який вбив понад 100 людей

7 листопада в Житомирській установі виконання покарань №8 поховали серійного вбивцю та педофіла, відомого також як "пологівський маніяк". Про це інформує "УНІАН".

По тіло душогуба Ткача так ніхто з його родичів чи близьких не приїхав, а місцеперебування дружини ув'язненого невідоме.

 Фото: УНІАН

"Коли йому стало зле, о 15:00 ми викликали "швидку". У нього був дуже низький тиск, швидка його не забрала, а о 19:00 він вже помер. Констатували біологічну смерть. Це було 4 листопада, а вчора ми його вже поховали. Ніяких інцидентів з ним не було. У камері вони були вдвох. Він спокійний, й взагалі, за його відсидку у мене не було жодних нарікань. Нормально сидів, ніяких порушень не здійснював, претензій у мене, як у начальника, до нього немає", – розповів начальник Житомирської установи виконання покарань №8 Костянтин Шеловський.

За словами Костянтина Шеловського, співробітники Державної пенітенціарної служби намагалися зв'язатися з дружиною Сергія Ткача, але безрезультатно.

"Раніше дружина приїжджала. Але зараз... Ми ж не знаємо, де вона. Ми дали повідомлення, вона тимчасово проживала в Житомирській області. Після смерті Ткача ніхто не приїхав і не забрав його, ми його поховали своїми силами. Наскільки я знаю, він скаржився на серце, скаржився на задишку. Там вже багато років відсидів. А йому 60 з гаком років, та і молода жінка, й народження дитини – це не просто так", – розповів Шеловський.

Нагадаємо, у 2005 році правоохоронці затримали Сергія Ткача. На його руках – кров доведених 37 жертв, та, за його зізнаннями, їх понад 100. Ткач убивав та ґвалтував дівчат віком від 9 до 17 років.

Коли його впіймали, він сказав правоохоронцям: "Як довго я на вас чекав". Крім того, ґвалтівник вів щоденник, в який записував усі моторошні подробиці злочинів.

Також маніяк розповів, що ніколи не думав про те, як після смерті дітей довелося жити батькам. Й стверджує, що облич своїх жертв він не запам'ятовував.

У цій історії шокує й те, що Ткач, перебуваючи за ґратами, одружився з 27-річною дівчиною Оленою Сергіївною, яка вже народила йому дитину.

 Ткач разом із дружиною/Фото: ТСН

За словами Олени, вона "полювала" на Сергія довгих 12 років. "Мені він подобався з моменту, коли я про нього дізналася", – розповіла тоді дівчина.

4 листопада один з найжорстокіших серійних вбивць України Сергій Ткач помер у в'язниці.

Читайте також: "Нові подробиці у справі 15-річної школярки, яку вбили і зґвалтували під Харковом – відео з місця події".

Другие новости