ПоддержатьУкраїнська

Запорізького лікаря-нарколога упіймали на хабарі

StopCor
StopCor

StopCor

Запорізького лікаря-нарколога упіймали на хабарі

Лікар-нарколог оцінив свої "послуги" по зняттю з обліку наркозалежного громадянина у дві тисячі гривень. Відразу після отримання неправомірної вигоди хабарника затримали працівники управління захисту економіки (УЗЕ) в Запорізькій області. Про це проінформували у відділі комунікації у Запорізькій області.

Як повідомили у відділі комунікації, 7 квітня 2016 року працівники УЗЕ в Запорізькій області департаменту захисту економіки (ДЗЕ) НП України під час отримання неправомірної вигоди затримали "на гарячому" одного з лікарів обласного клінічного наркологічного диспансеру.

"34-річний медик вимагав та отримав від наркозалежного громадянина неправомірну вигоду у розмірі 2 тис. грн за зняття його з диспансерного обліку та видачі довідки про не перебування його на зазначеному обліку. Передача коштів відбулася у службовому кабінеті лікаря. Відразу після отримання ним жаданої суми до кабінету завітали поліцейські", - йдеться у повідомленні.

Розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Санкція статті передбачає штраф від однієї тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк від трьох до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

Другие новости