ПоддержатьУкраїнська

«Жінки у громадянському шлюбі - безкоштовні проститутки»,- священник російської православної церкви

StopCor
StopCor

StopCor

«Жінки у громадянському шлюбі - безкоштовні проститутки»,- священник російської православної церкви

Глава патріаршої комісії РПЦ у справах сім'ї протоієрей Димитрій Смирнов порівняв жінок, що вступають в цивільний шлюб з "безкоштовними повіями".

"У нас жінки самі не розуміють, що таке шлюб. Не хочеться сказати, що" я безкоштовна повія ", тому говорять: у мене цивільний шлюб. Здрастуйте! Та ні, ти просто безкоштовно надаєш послуги - і все, а так тебе ніхто за дружину не вважає ", - заявив Смирнов на зустрічі з учасниками православного співтовариства.

За словами протоієрея, чоловіки, які заявляють про свій "цивільний шлюб" не вважають за дружин своїх партнерок, а сприймають їх "тимчасової втіхою".

Пізніше, в РПЦ попросили не сприймати буквально слова Смирнова про громадянські дружин.

"Отець Димитрій у властивій йому образній манері привернув увагу до проблем жінок, які змушені проживати з чоловіками без реєстрації шлюбу. Можна припустити, що пастирський досвід священика показує, що чоловіки в таких випадках відмовляються брати сімейні зобов'язання і часто безпричинно залишають цивільних дружин, завдаючи їм психологічну травму ", - заявив заступник голови синодального відділу із взаємин РПЦ з суспільством і ЗМІ Вахтанг Кипшидзе.

Пізніше, сам Смирнов пояснив, що спеціально використовував слово "повія" по відношенню до жінок, щоб "звернути на це увагу громадськості і захистити їх від неналежного ставлення".

Другие новости