Міністри зібралися на засідання Кабміну у формі української збірної (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

Кабінет міністрів зібрався на засідання у формі української збірної. 29 червня Україна перемогла Швецію у матчі Євро-2020 і вперше в історії вийшла в 1/4 фіналу.

“Трохи слів про вчорашній матч: дякую хлопцям, дякую тренерам. Такі події об'єднують та мотивують країну. Вітаємо вас!”, - сказав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на початку засідання.

Нагадаємо, 29 червня збірна України в овертаймах обіграла команду Швеції з рахунком 2:1 та вперше в своїй історії вийшла в 1/4 Чемпіонату Європи з футболу.

Олександр Зінченко на 27-й хвилині вивів збірну України вперед після результативного пасу Андрія Ярмоленка. На 43-й хвилині Еміль Форсберг завдяки рикошету відновив паритет у матчі.

А долю протистояння на останніх секундах другого екстра-тайму вирішив переможний удар Артема Довбика (120+2).

Як повідомляв “СтопКор” раніше, на Рівненщині будуть судити лікарку, через яку померло немовля.