ПідтриматиРусский

Україна кваліфікувалася на Євро-2024 з футболу, здобувши перемогу над Ісландією

Фінальний матч відбіркового плей-оф у польському Вроцлаві завершився перемогою української команди над Ісландією з рахунком 2:1

Галина Хомуляк

Редактор стрічки новин

Гравці Циганков і Мудрик забили голи за збірну України

Збірна України стала учасницею чемпіонату Європи-2024 з футболу, перемігши Ісландію у фінальному матчі відбіркового плей-оф з рахунком 2:1.

Повідомляє Суспільне.

Україна зберігала шанси на пряму кваліфікацію, проте вирішальний матч групової стадії закінчився внічию з Італією. У плей-оф "синьо-жовті" стартували з перемоги над Боснією та Герцеговиною завдяки голам Яремчука і Довбика.

У фінальному матчі ісландці вийшли вперед, але Україна здобула перемогу завдяки голам Циганкова та Мудрика. За підсумками жеребкування Україна потрапила до групи E Євро-2024 і зіграє проти Бельгії, Словаччини та Румунії. Це другий раз, коли Україна пройшла відбірковий плей-оф на великий футбольний турнір. Попередній раз це відбулося перед Євро-2016.

Фінальний матч між збірними України та Ісландії був насиченим та емоційним. У початкових стадіях гри Україна мала перевагу у володінні м'ячем, але це не завадило ісландцям створити небезпечні моменти. Зокрема, гравець Ісландії Йон Торстейнссон намагався уразити ворота з великої відстані, але Андрій Лунін здійснив вражаючий сейв.

На початку гри Україна також намагалася атакувати, проте удари Георгія Судакова, Віталія Миколенка та Руслана Маліновського не призвели до голу. На жаль, стартові 30 хвилин матчу завершилися голом Ісландії, коли Альберт Гудмундссон виконав точний удар з-за меж штрафної.

Україна відповіла швидко, коли Георгій Судаков забив гол з гострого кута. Перед перервою, хоча Роман Яремчук забив м'яч, судді зафіксували офсайд.

У другому таймі Ісландія могла знову вийти вперед, але Лунін відбив м'яч. Однак цього разу Україна відновила перевагу, коли Михайло Мудрик забив свій гол після асисту Георгія Судакова.

Цей гол дозволив збірній України перемогти.

Нагадаємо, збірна Боснії та Герцеговини вже також оголосила свою заявку на матч плей-офф кваліфікації Євро-2024 проти України.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook !