Локомотив-Марсель: матч першого туру Ліги Європи закінчився нічиєю

StopCor
StopCor

StopCor

16 вересня, на стадіоні "РЖД Арена" в Москві відбувся матч першого туру групового етапу Ліги Європи між місцевим "Локомотивом" і французьким "Марселем". Матч першого туру Ліги Європи закінчився нічиєю 1:1.

Локомотив - Марсель Фото: Twitter

Початок поєдинку був запланований на 19:45 за київським часом, передає "СПОРТ.UA".

На 59-й хвилині гості вийшли вперед, реалізувавши пенальті. З 11-метрової позначки точно пробив Дженгиз Ундер. Він же і заробив пенальті, втікши від Наїра Тікнізяна. Футболіст "Локо" сфолив і отримав другу жовту картку, господарі залишилися в меншості.

Хавбек Тіно Анджорін забив перший гол за "Локомотив". Він вразив ворота "Марселя" (1:1) на 89-й хвилині матчу Ліги Європи. Анджорін підхопив м'яч перед штрафним і пробив з її периметра, вийшов точний удар на техніку внутрішньою стороною стопи. М'яч влучив у дальній нижній кут.

Голи: 0:1 - 59, пенальті Ундер, 1:1 - 89 Анджорін.

Стартові склади:

• "Локомотив": Гільєрме, Мурило, Магкеев, Едвай, Тікнізян, Жемалетдінов, Баринов, Куліков, Бека-Бека, Смолов, Камано.
  • "Марсель": Лопес, Перес, Альваро Гонсалес, Саліба, Ронж'є, Гюендузі, Камара, Ундер, Жерсон, Дьєнг, Харіт.

Також в одній групі з цими командами знаходяться римський "Лаціо" і стамбульський "Галатасарай".

У минулому сезоні "Локомотив" виступав в груповому етапі Ліги чемпіонів, однак зайняв там останнє місце. Суперниками "залізничників" були "Баварія", "Атлетіко" і "Зальцбург".

"Марсель" у минулому сезоні також виступав в Лізі чемпіонів і також став останнім в своїй групі. "Біло-блакитні" програли конкуренцію "Манчестер Сіті", "Порту" і "Олімпіакосу".