"Ні війні в Україні": український спортсмен Гераскевич на Олімпіаді влаштував мовчазний протест

Володимир Садиков

Редактор стрічки новин

'Ні війні в Україні': український спортсмен Гераскевич на Олімпіаді влаштував мовчазний протест

На Олімпіаді-2022 український атлет Владислав Гераскевич після третього заїзду провів мовчазний протест проти агресії РФ стосовно України.

Український атлет Владислав Гераскевич продемонстрував напис на плакаті ''Ні війні в Україні'' Фото: Суспільне

Український спортсмен після своєї участі в третьому заїзді продемонстрував на камеру напис на плакаті "Ні війні в Україні", яке адресував глядачам Олімпіади. Про це повідомляє "Суспільне".

"Це моя позиція. Ніяка нормальна людина не хоче війни, і я також нормальна людина й не хочу війни. Я хочу миру в своїй державі й не хочу, щоб якісь люди загинули через війну", - заявив Гераскевич.

Олімпіада-2022: Змагання в чоловічому скелетоні.

У Пекіні розпочався другий день змагання в чоловічому скелетоні. Учасники виступили в третьому заїзді, який став визначальним. 20 найкращих спортсменів відбирали у фінальний етап змагань.

За підсумками першого змагального дня Владислав Гераскевич посідав 16-е місце і мав високі шанси на потрапляння у топ-20. Його перевага над 21-м місцем складала 0.67 секунд.

Водночас Гераскевич втратив одну позицію за підсумками третього заїзду. Спортсмена випередив британець Маркус Ваятт, але втримався у топ-20, посівши 17-е місце перед останнім заїздом. Гераскевич відстає від 16-го місця на 0.27 секунди. Український атлет продовжить участь у четвертому заїзді на Олімпіаді-2022.

Що відомо про Владислава Гераскевича:

• Для українського спортсмена Владислава Гераскевича Олімпіада у Пекіні - друга в кар'єрі.
  • У Пхьончхані 23-річний атлет фінішував з 12-м результатом і є єдиним представником України в історії у цьому виді спорту.
  • У сезоні 2021/22 Гераскевич посів 16-е місце у загальному заліку Кубка світу, але показав найкращий результат у кар'єрі, фінішувавши шостим у Сігулді.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент РФ Путін прикинувся, що спить, коли команда України з'явилась на стадіоні в ході урочистої церемонії відкриття XXIV зимової Олімпіади у Пекіні.