ПідтриматиРусский

Новини Кривого Рогу: вболівальники з палицею напали на полi на арбітра, зупинивши матч ЧУ

StopCor
StopCor

StopCor

У Кривому Розі матч 22-го туру Другої ліги чемпіоната України з футболу між "Кривбасом" і "Металургом" був перерваний через заворушення, яки були влаштовані вболівальниками команди гостей. Про це повідомляє OBOZREVATEL.

На 14-й хвилині за рахунку 2:0 кілька глядачів вибігли на поле і спробували напасти на арбітра поєдинку Олексія Деервянського. Охорона, яка чергувала на стадіоні, зупинила хуліганів, та до них на підмогу висипало ще з десяток глядачів.

Один з фанатів був озброєний палицею.

Коли поновили поєдинок:

• Поєдинок поновився лише через 50 хвилин після того, коли всіх порушників вивели за межі стадіону. Більше в грі голів забито не було.

Читайте інші новини Кривого Рогу.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області в ніч з 16 на 17 грудня пасажир стріляв у таксиста, який вимагав 8 гривень за простій автомобіля.

Також може бути цікаво: у Кривому Розі Дніпропетровської області 55-річний чоловік забив до смерті свою 80-річну кохану через ревнощі.