Паралімпіада-2020: українська плавчиня завоювала третє "золото"

Редактор стрічки новин

Паралімпіада-2020: українська плавчиня завоювала третє 'золото'

На Паралімпіаді в Токіо українська плавчиня Анна Стеценко завоювала "золото" у плаванні на 400 метрів вільним стилем. Це третє "золото" в арсеналі України на Паралімпіаді в Токіо.

Плавчиня Анна Стеценко Фото: Getty Images

Українська плавчиня підходила до змагань у якості головної претендентки на паралімпійське "золото". У кваліфікації вона показала найкращий час — 4:31.51 хвилини. До Стеценко найвищі нагороди вигравали плавчиня Єлизавета Мерешко та пауерліфтерка Мар'яна Шевчук, передає "Чемпіон".

На сьогодні у медальному заліку України 21 нагорода: 3 "золота", 12 "срібних" нагород, 6 "бронзових" медалей.

Нагадаємо:

• Третій день Паралімпіади у Токіо розпочався із перемог для України. Повністю незряча Юлія Павленко стрибала у довжину та здобула "бронзу". Владислав Білий виграв "срібло" у змаганнях із метання списа.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, спортсменка Єлизавета Мерешко принесла країні перше "золото" під час запливу на дистанцію 50 метрів вільним стилем.