Паралімпіада-2020: українські спортсмени знову здобули "золоті" медалі

StopCor
StopCor

StopCor

Паралімпіада-2020: українські спортсмени знову здобули 'золоті' медалі

Паралімпійська збірна України закінчила виступи у дев'ятий змагальний день на Токіо-2020 із трьома "золотими" медалями у підсумку. Наразі збірна України посідає 5-ту сходинку із 20-ма "золотими" медалями.

Максим Кріпак Фото: Getty Images

Володарями "золотих" нагород стали легкоатлети Марія Помазан (штовхання ядра), Владислав Загребельний (стрибки у довжину) та плавець Максим Крипак.

Максим Крипак здобув "золоту" медаль з новим світовим паралімпійським рекордом на дистанції 100 метрів на спині. Саме Крипак очолив лідерство серед українських паралімпійців за кількістю медалей.

Найбільшу кількість медалей у дев'ятий змагальний день здобули плавці - чотири. Ще три нагороди виграли легкоатлети і по одній - у настільному тенісі та стрільбі.

Результати українських спортсменів у 9-тий день Паралімпійських ігор:

• Кульова стрільба - "бронза": Олексій Денисюк (пістолет, 25 метрів, клас - SH1);
  • Плавання - "золото": Максим Крипак (100 метрів, спина, клас - S10), "срібло": Єлизавета Мерешко (400 метрів, вільний стиль, клас - S6), Антон Коль (50 метрів, спина, клас - S1), "бронза": Денис Остапченко (50 метрів, вільний стиль, клас - S3);
  • Легка атлетика - "золото": Марія Помазан (штовхання ядра, клас - F35), Владислав Загребельний (стрибки у довжину, клас - T37), "срібло": Оксана Ботурчук (біг на 100 метрів, клас - T12);
  • Настільний теніс - "срібло": Віктор Дідух, Максим Ніколенко (парний турнір, клас - S8).

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Паралімпійських іграх у Токіо українська збірна тільки за восьмий день змагань завоювала 2 "золоті", 2 "срібні" та 4 "бронзові" медалі.