ПідтриматиРусский

Winter Cup-2022: Усик дебютував у професійному футболі (відео)

Володимир Садиков

Редактор стрічки новин

У п'ятницю, 4 лютого, у Туреччині чемпіон світу за версіями WBA, IBF, WBO та IBO у надважкій вазі Олександр Усик дебютував у професійному футболі. 35-річний боксер зіграв за житомирське "Полісся" в матчі з рівненським "Вересом" на виставковому турнірі Winter Cup 2022. Боксер вийшов на заміну.

Український боксер Олександр Усик Фото: скріншот

Олександр Усик під 17-м номером з'явився на заміну на 77-й хвилині в другому таймі, коли рахунок був 2:1 на користь його команди. Про це стало відомо з трансляції матчу.

Боксер відіграв на позиції нападника приблизно 15 хвилин, однак не влучив по м'ячу поблизу воріт Вереса. Матч закінчився перемогою Полісся 2:1.

Додамо, Winter Cup-2022 триватиме в турецькому Белеку до 12 лютого. Участь у товариському турнірі візьмуть два клуби УПЛ - "Верес", "Чорноморець" і дві команди Першої ліги - "Полісся" та "Металіст". Кожна команда, згідно з регламентом, зіграє з кожною по одному матчу.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, 26 вересня українець Олександр Усик переміг британця Ентоні Джошуа і став новим чемпіоном світу за версіями WBA, WBO, IBF і IBO. У Джошуа відразу заговорили про реванш.