Захисник ФК «Динамо» Бурда зіграв уперше за 14 місяців

StopCor
StopCor

StopCor

Динамівець вийшов на заміну у другому таймі, повернувшись на поле після більш ніж річної перерви, повідомляє пресслужба ФК «Динамо».

Востаннє Бурда брав участь в офіційних матчах у липні 2020 року. Динамівський захисник отримав травму у товариському поєдинку з ковалівським «Колосом», що відбувся у серпні 2020-го.

Тоді лікарі поставили невтішний діагноз - розрив ахіллового сухожилля. Футболіст переніс оперативне втручання у Мюнхені, після чого пройшов довготривалий процес реабілітації та відновлення.

Зустріч 10-го туру української першості U19 «Динамо» - «Шахтар» завершилася на стадіоні імені Валерія Лобановського з рахунком 0:2.

Джерело: Укрінформ