ПідтриматиРусский

Оперативник з Волновахи виборов «бронзу» на чемпіонаті Національної поліції України з самбо

StopCor
StopCor

StopCor

Дмитро Луньов - семикратний чемпіон Донеччини з боротьби самбо та кандидат в майстри спорту з важкої атлетики. У лютому він взяв участь у чемпіонаті України з самбо серед поліцейських та увійшов до трійки переможців.

22-річний Дмитро родом з невеличкого містечка на Донеччині. Зараз його рідне Єнакієве тимчасово окуповане бойовиками. У 2014 році хлопець вступив до Донецького юридичного інституту, але майже відразу був змушений продовжити навчання у Дніпропетровську.

Весь цей час Дмитро сумлінно навчався, професійно займався спортом та 7 разів отримував чемпіонський титул із бойової боротьби самбо у найбільших містах країни: Львів, Харків, Одеса, Дніпропетровськ. Згодом спортсмен став захоплюватися важкою атлетикою, а саме пауерліфтингом, та отримав звання КМС.

У січні 2020 року він брав участь в обласних змаганнях серед працівників правоохоронних органів у Маріуполі, де посів призове місце.

А в лютому цього року Дмитро Луньов вирушив за перемогою у Харків, де проходив чемпіонат Національної поліції України з самбо.

Серед двох сотень співробітників поліції в складі 27 збірних команд Головних управлінь Національної поліції України в областях та м. Києві, міжрегіональних територіальних органів Національної поліції України, які боролися на килимі за перемогу, поліцейський з Волновахи показав високий рівень та здобув «бронзу» у своїй ваговій категорії.

Молодий оперуповноважений майже 2 роки працює у Волноваському відділі поліції та мріє про високі здобутки і на кар’єрному шляху. Хоча лейтенант поліції виконує свої обов’язки 24 години на добу, залишати спорт Дмитро не збирається і майбутньому планує здобувати нові перемоги.

Керівництво поліції Донеччини вітає спортсмена та бажає незламного спортивного духу, нових досягнень в роботі і перемог у спорті!