Паралімпійські ігри: Ємельянов обійшов росіянина і здобув «золото»

Алла Мартин
Алла Мартин

Журналістка, редакторка

Паралімпійські ігри 2020 у Токіо:  український веслувальник Сергій Ємельянов здобув першість у веслуванні на байдарках, обійшовши росіянина.

Сергій Ємельянов подолав дистанцію першим Фото: Чемпіон

Сергій Ємельянов плив двохсотметрівку на байдарці-одиночці, змагаючись у класі КL 3. Український спортсмен подолав дистанцію за 40 секунд, у той час, як його найближчий суперник із Росії Леонід Крило дістався фінішу на секунду пізніше, повідомляє видання Champion

28-річний чемпіон Паралімпійських ігор Сергій Ємельянов представляє Волинську область. Він заслужений майстер спорту України. На минулих Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро Ємельянов  також здобув для України золото. На його рахунку — низка перемог і на інших європейських та світових чемпіонатах.

Микола Синюк став другим на цій же дистанції, але в класі KL2. Його результат — 42 секунди. Він обійшов австралійця Кертіса Макграфа.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, паралімпійська збірна України закінчила виступи у дев'ятий змагальний день у Токіо-2020 із трьома золотими медалями у підсумку.

Результати українських спортсменів у 9-й день Паралімпійських ігор:

• У кульовій стрільбі «бронзу» здобув Олексій Денисюк;
  • У плаванні перше місце посів Максим Крипак, який подолав стометрівку на спині, «срібло» завоювали Єлизавета Мерешко, яка здолала 400 метрів вільним стилем, та Антон Коль (50 метрів, спина), «бронза» у Дениса Остапченка (50 метрів);
  • У легкій атлетиці перше місце у Марії Помазан (штовхання ядра) та у Владислава Загребельного, який стрибав у довжину. «Срібло» в Оксани Ботурчук (біг на 100 метрів);
  • Настільний теніс — «срібло»: Віктор Дідух, Максим Ніколенко

Нагадаємо:

• 18-ті літні Паралімпійські ігри у Токіо стартували 24 серпня і триватимуть до 6 вересня. 143 українських спортсмени змагаються у 15 видах  спорту. У Токіо розіграють 540 медалей серед представників 168 країн.
  • Це вже 87-ма медаль України на Паралімпійських іграх у Токіо. Серед них 21 «золото», 41 срібна і 25 бронзових медалей. За кількістю перемог Україна — на 4-му місці, у загальному заліку на Паралімпіаді у Токіо — на 5-му.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, на Паралімпійських іграх у Токіо українська збірна тільки за восьмий день змагань завоювала 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі.