ПоддержатьУкраїнська

Бахмутський район Донеччини втратив понад 4,7 млн. грн через бездіяльність чиновників

StopCor
StopCor

StopCor

Бахмутський район Донеччини втратив понад 4,7 млн. грн через бездіяльність чиновників

Співробітники Служби безпеки України викрили чиновників райдержадміністрації, через бездіяльність яких Бахмутський район Донеччини втратив понад 4,7 мільйона гривень від оренди землі.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

Правоохоронці встановили, що посадовці всупереч законодавству жодного разу не здійснювали переоцінку вартості земель, зданих в оренду приватним структурам у період 2002-2013 років. У рамках своїх повноважень Бахмутська районна рада у 2015 році замовила таку переоцінку. Вона виявила значну різницю між ринковими цінами та сумами, вказаними у договорах оренди. Рада прийняла відповідне рішення про внесення змін до існуючих угод з урахуванням актуальних цін на землю. Під час перевірки співробітники спецслужби задокументували, що посадовці райдержадміністрації проігнорували рішення депутатів та не збільшили суму оренди для комерсантів.

У результаті Бахмутський район та бюджети сільських рад, які знаходяться у районі проведення антитерористичної операції, втратили протягом останнього року понад 4,7 мільйона гривень. Стосовно чиновників райдержадміністрації відкрито кримінальне провадження за ст. 367 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Другие новости