ПоддержатьУкраїнська

Брудні води Марганця: чи очистять їх за допомогою Святослава Олійника

StopCor
StopCor

StopCor

Брудні води Марганця: чи очистять їх за допомогою Святослава Олійника

Тарифам на воду у місті Марганці, що на Дніпропетровщині, які протягом року зросли майже на 80%, можуть позаздрити навіть столичні колеги – тариф у 32 грн. за кубометр чи не найвищий у країні. Чого не скажеш про його прозорість та правомірність – але воно й не дивно, беручи до уваги такі складові тарифу, як закупівля матеріалів, необхідних для здійснення виробничої діяльності. Гіпохлорит натрію, що використовується для знезараження води, є одним, чи не найнеобхіднішим, з них.

У рамках розслідування корупційної діяльності керівництва Марганецького водоканалу Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» виявив факти махінацій при проведенні тендерів – зокрема, при закупівлях того самого гіпохлориту натрію.

Тендер, оголошений на початку грудня 2017, спочатку з незрозумілих причин відміняють, потім знову проводять. Але майже відразу ж розривають угоду з переможцем, який запропонував найнижчу ціну. Тож, у березні оголошують новий – на який подаються дві пов’язані між собою компанії, одна з котрих відразу ж поступається іншій. Отже, новим постачальником гіпохлориту натрію – на якого, здається, так довго чекали на Марганецькому водоканалі – із ціною, що перевищує ціну попереднього переможця, стає ТОВ «Аульська хлорпереливна станція».

Багато чого становиться зрозумілим, якщо згадати, що за інформацією, яка була поширена у низці ЗМІ, діяльність деяких комунальних підприємств Дніпропетровщини – серед яких КП «Дніпрокомунтранс», ТОВ «Аульська хлоропереливна станція» та КП «Марганецьке ВУВКГ»ДОР» - тісно пов’язана із бізнес-інтересами Першого заступника голови Дніпропетровської облради Святослава Олійника. Втім, сам він це категорично спростовує.

Тож, чому на комунальному підприємстві, що підпорядковано Дніпропетровській обласній раді, так довго чекали саме на ТОВ «Аульська хлорпереливна станція» та яких наслідків можна від цього очікувати читайте у матеріалі Мутні марганецькі води : нардеп Денисенко тисне на слідство, а фірма, наближена до Олійника, може спровокувати техногенну катастрофу

Другие новости