ПоддержатьУкраїнська

Через захоплення підприємства до «СтопКору» звернулися аграрії з Херсонщини

StopCor
StopCor

StopCor

Через захоплення підприємства до «СтопКору» звернулися аграрії з Херсонщини

До правозахисників «СтопКору» звернувся трудовий колектив аграрної фірми ТОВ «Каховка Протеїн Агро» з приводу ситуації навколо заводу з переробки сої, який розташований у Новій Каховці. Аграрії скаржаться, що через дії осіб, які захопили підприємство напередодні сезону, втратили можливість працювати.

Через захоплення підприємства до «СтопКору» звернулися аграрії з Херсонщини

Фото: 1miska.com.ua

У зв’язку з цим, керівництво підприємства було змушене звернутись до правоохоронних органів та Господарського суду Херсонської області з позовом про визнання за ТОВ «Каховка Протеїн Агро» права на оренду вказаного заводу. Договір оренди був укладений підприємством з ПАТ «Містобанк» належним образом згідно чинного законодавства.

Ухвалою Господарського суду Херсонської області було відкрите провадження по справі, а також 25.05.2018 винесено ухвалу про забезпечення позову. Згідно цієї ухвали заборонено вчиняти дії, направлені на перешкоджання позивачу в доступі до орендованого майна, вчиняти дії, направлені на встановлення охорони орендованого позивачем майна та зобов’язано надати позивачу безперешкодний доступ до орендованого ним майна.

Однак, співробітниками Ново-Каховського міського відділу ДВС на чолі з керівником Краснопер Ліліаною Юр’євною у відкритті виконавчого провадження на виконання цієї ухвали було безпідставно відмовлено.

Представники сільськогосподарської фірми вбачають у цьому корупційну складову та наголошують на загрозах, які несе у собі невиконання судової ухвали – без роботи опинилися 150 працівників містоутворюючого підприємства. Також люди підозрюють, що на суддю Задорожну чиниться тиск.

Тож, «СтопКор» буде уважно слідкувати за перебігом подій.

Другие новости