ПоддержатьУкраїнська

«СтопКор» звернувся до НАЗК через недостовірні дані у декларації директора київського крематорія Дашукова

StopCor
StopCor

StopCor

«СтопКор» звернувся до НАЗК через недостовірні дані у декларації директора київського крематорія Дашукова

Виконуючий обов‘язки директора СКП «Київський крематорій» Ігор Дашуков не вніс до щорічної декларації про доходи дані про членів родини. Про це активісти «Стоп корупції» повідомили керівництво Національного агенства з питань запобігання корупції у своєму зверненні.

«У декларації Ігор Дашуков вказав житловий будинок загальною площею 327,7 метрів квадратних по вулиці Зеленій,5а у селі Рожни Броварського району Київської області. Даний обєкт значився як недобудова (незавершене будівництво).

«СтопКор» звернувся до НАЗК через недостовірні дані у декларації директора київського крематорія Дашукова

Так, активістами ГО «Стоп корупції» виїхавшими за вищєзазначеною адресою встановили, що даний будинок є добудованим. У ньому мешкає Дашуков І.Я. та члени його сім’ї. З відкритих джерел стало відомо, що в щорічній декларації Дашуков не вніс проживаючих разом з ним членів сім’ї.

Відповідно до пункту 2 статті 3 Сімейного кодексу України сім’ю складають особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки.

Пунктом 5 розділу 1 «Загальні відомості» Роз’ясненням щодо декларування доходів державними службовцями визначено, що відомості щодо членів сім’ї, які прописані окремо, але проживають разом на спільній житловій площі та виконують обов’язки із взаємного утримання, враховуються у Декларації.

Отже, в Декларації потрібно вказувати відомості про доходи, зобов’язання фінансового характеру та майновий стан чоловіка (жінки), з яким декларант спільно проживає без реєстрації шлюбу.

Такі дії є грубим порушинням Статті 3-5 ЗУ «Про очищення влади» та Статтю 46 ЗУ «Про запобігання корупції», що містять вимоги до заповнення декларації.

Викладене надає змогу Дашукову І.Я. і в подальшому порушувати закон, для власної користі та з метою ухилення від ЗУ «Про очищення влади», ЗУ «Про запобігання корупції» та Кримінального кодексу України», ідеться у повідомленні про корупції, яке активісти «Стоп корупції» передали у НАЗК.

Активісти «Стоп корупції» просять керівництво НАЗК перевірити викладені факти та ухвалити рішення, відповідно до законодавства України, зокрема, щодо негайної люстрації (або звільнення за іншими критеріями не відповідності статусу держслужбовця та посаді) директора Ритуальна служба СКП «Київський крематорій» Ігоря Дашукова.

Другие новости