ПоддержатьУкраїнська

Члени антикорупційної організації візьмуть участь у конкурсі до Громадської ради при АРМА

StopCor
StopCor

StopCor

Члени антикорупційної організації візьмуть участь у конкурсі до Громадської ради при АРМА

Члени ГО «Стоп корупції» беруть участь у конкурсі з обрання персонального складу Громадської ради при АРМА (Агентство з розшуку та менеджменту активів). Втім, завжди є ті, хто використовує «брудні методи» у боротьбі з опонентами.

Приклад такої поведінки продемонструвала пані Аліна Стрижак на своїй сторінці у Facebook.

https://www.facebook.com/alina.stryzhak/posts/2631041710347134

Хочемо нагадати, що будь-яка інформація, не підкріплена фактами та доказами, не становить жодної користі для суспільства і вважається фейком. Тож просимо вас буди пильними й завжди перевіряти те, що ви читаєте в Мережі. Члени організації, зі свого боку, підтримують чесний та прозорий відбір, а також повагу між учасниками.

Нагадаємо, громадська організація «Стоп корупції» є неприбутковою незалежною організацією, що проводить незалежні журналістські розслідування і правозахисну діяльність з метою запобігання зловживанню владою, протидії корупції та сприяння демократичним перетворенням в Україні. Основна мета – щоб у публічному секторі України панували ті самі цінності, що зібрали команду: доброчесність і прозорість у ставленні до державних справ і громадянських обов’язків, справедливість та рівні права усіх громадян.

Голосування відбудеться 20 січня з 9 години ранку до 21 години вечора на сайті АРМА.

Просимо усіх небайдужих громадян долучатися до голосування та підтримати гідних кандидатів.

Другие новости