ПоддержатьУкраїнська

"Травичка" для худоби: на Сумщині жінка вирощувала коноплі для домашніх тварин (фото, відео)

StopCor
StopCor

StopCor

'Травичка' для худоби: на Сумщині жінка вирощувала коноплі для домашніх тварин (фото, відео)

На Сумщині у Білопільському районі працівники місцевої поліції вилучили з селянської садиби понад сотню кущів конопель, якими власниця збиралася годувати худобу. Про це повідомляє УНН з посиланням на відділ комунікації ГУНП у Сумській області. 

''Травичка'' для худоби: на Сумщині жінка вирощувала коноплі для домашніх тварин (фото, відео)

"Про те, що одна з жительок району вирощує у своєму господарстві коноплі, працівники поліції дізнались під час проведення операції "Мак-2019". Отримавши санкцію на обшук, вони завітали до 59-річної жінки додому. Справді, на подвір'ї, в саду та на городі рясніли чималі коноплі. Правоохоронці облікували загалом 112 рослин", – сказано у повідомленні.

"Сама жінка пояснює, що коноплі посіяла й вирощувала задля годування худоби. І про законодавчу заборону займатися таким аграрництвом начебто нічого не знала", – зазначають у пресцентрі.

https://youtu.be/dXTZhvRsGhk

Поліцейські увесь "корм" вилучили, а за цим фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками за ч. 1 ст. 310 КК України "Посів або вирощування снотворного маку чи конопель". Тепер жінці доведеться постати перед Законом і пояснити мотиви свого вчинку в суді. Їй загрожує сплата чималого штрафу, арешт до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

Другие новости