ПоддержатьУкраїнська

Дорогу на Дніпропетровщині, де загинув Скрябін, відремонтують у 2022: готують документацію

Марина Титова
Марина Титова

Шеф-редактор

Дорогу на Дніпропетровщині, де загинув Скрябін, відремонтують у 2022: готують документацію

Ділянку дороги на Дніпропетровщині, де загинув Кузьма Скрябін відремонтують вже у наступному році. Зокрема наразі вже готується проєктно-кошторисна документація. Про це у коментарі «СтопКору» сказав директор департаменту житлово-комунального господарства Дніпропетровської ОДА Андрій Коломоєць.

 Андрій Коломоєць Фото: СтопКор

«Ця дорога запам’яталась тільки загибеллю Скрябіна. Але у нас є визначений план ремонту, який залежить від інтенсивності руху. У першу чергу робимо ті дороги, там де інтенсивність максимальна. Там, де їздить шкільний автобус, там де є соціальна необхідність і саме на наступний рік в наших планах ремонт ділянки, де загинув Кузьма», – сказав чиновник.

За його словами, вже розпочато розробку підготовчих документів.

«У цьому році ми розробляємо проєктно-кошторисну документацію, отримуємо експертизу. А вже в наступному році ми цю дорогу капітально відремонтуємо. У нас є дорожній фонд – 800 мільйонів на рік. Це 4 дороги на рік. Тому рухаємось поступово і на 2022 рік у наших планах і бюджетному запиті вже є ця дорога», – наголосив він.

Нагадаємо:

  • 17 серпня президент України Володимир Зеленський підписав указ про надання Андрію Кузьменко, відомому як Скрябін, звання Героя України посмертно.
  • Пізніше журналісти з'ясували, що дорога Новоганнівка-Лозуватка поблизу Кривого Рогу - справжні 12,7 км пекла для водіїв. Але, як виявилося, у Дніпропетровській ОДА навіть не знали про цей проблемний маршрут.
  • У червні 2021 року одну з найжахливіших трас на Дніпропетровщині випробував на собі журналіст "СтопКору" Денис Гойко.
  • Після екстримальних "випробувань" та звернення журналістів трасу на Дніпропетровщині, де загинув Скрябін, пообіцяли відремонтувати.

 

Другие новости