ПоддержатьУкраїнська

«Херсонбуд» повертають законному власнику Сандику: майже три роки компанія була у рейдерів

StopCor
StopCor

StopCor

«Херсонбуд» повертають законному власнику Сандику: майже три роки компанія була у рейдерів

Кілька років судової тяганини, звернень до різних державних інстанцій – аж до Президента України. У Херсоні законний власник «Херсонбуду» Сандик повертає майно підприємства.

 ''Херсонбуд'' повертають законному власнику Фото: СтопКор

На місці подій перебувають поліція, громадські активісти, журналісти, а також колишній мер міста Володимир Сальдо, якого пов'язують із рейдерством щодо «Херсонбуду».

«Легітимний власник «Херсонбуду» Сандик переміг рейдерські схеми та відстояв у судах, у тому числі й Верховному, своє законне право на підприємство», – передають з місця подій журналісти «СтопКору».

Громадські активісти і журналісти стежать за прозорістю та чесністю передачі майна від рейдерів до законних власників з метою уникнення провокацій.

 Активісти та журналісти стежать, щоб не було провокацій Фото: СтопКор
 У будівлі підприємства перебуває одіозний ексмер Сальдо Фото: СтопКор

«Завдяки зусиллям Міністерства юстиції, керівництва Херсонської області, поліції та прокуратури Херсонщини, а також громадських активістів і журналістів, у березні цього року нарешті було відновлено права захоплених підприємств Херсонщини, зокрема «Херсонбуду» («КПД 5С», ВП «Паритет»). Зараз відбувається процес повернення майна. Законні власники повертаються у компанію. Корпоративні та майнові права родини почесного громадянина Херсону Бориса Сандика відновлено у реєстрах. Після 2,5 року судової тяганини вони виграли усі суди – аж до Верховного. І на основі цих рішень 12 березня у ЄДР поновлено запис про засновників підприємства – родину Сандиків», – передають журналісти «СтопКору».

Нагадаємо, що за даними журналістів, до захоплень низки підприємств та земель у Херсоні причетні одні й ті ж посадовці та державні реєстратори. За результатами розслідування стало відомо, що там діяла організована злочинна група, яка роками захоплювала підприємства Херсонщини.

Додамо, що боротьба за повернення «Херсонбуду» тривала 2,5 року. Відновлення прав у реєстрах відбулося попри те, що рейдери роками намагалися затягнути справу, безліч разів переписуючи майно з однієї підставної особи на іншу, звертаючись до суду з фіктивними позовами, а також намагаючись ввести в оману суди та міністерство юстиції.

Другие новости