ПоддержатьУкраїнська

Кличко прокоментував лист Гереги до КМДА, де той пропонує купити «гуманітарний» медзахист Зеленського

StopCor
StopCor

StopCor

Кличко прокоментував лист Гереги до КМДА, де той пропонує купити «гуманітарний» медзахист Зеленського

Віталій Кличко підтвердив, що власник «Епіцентру» та народний депутат Олександр Герега надсилав до КМДА лист із пропозицією про продаж медзахисту з літака «Мрія».

«Щодо вчорашніх повідомлень про лист народного депутата Гереги з пропозицією придбати міській владі маски у компанії «Епіцентр». Я підняв інформацію — такий лист нардепа зареєстрований у канцелярії 28 квітня і ми повинні його розглянути в установленому законом порядку», — наголосив 30 квітня на брифінгу мер Києва.

Він також додав, що раніше подібних листів від депутата Гереги до КМДА не надходило, а «Епіцентр» на початку карантину надав Києву 100 тисяч масок.

Кличко пригадав і купівлю масок КП «Фармація».

«Фармація» закуповувала 50 тисяч масок в «Епіцентрі» до того, як надійшли маски, замовлені місту. Маски в «Епіцентрі» були придбані комунальним підприємством не за бюджетні гроші, а за гроші підприємства для розповсюдження в мережі комунальних аптек», — додав він.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, народний депутат та власник мережі «Епіцентр» Олександр Герега хотів продати Кличку і нардепам маски, медичні комбінезони та інші товари протиепідемічного захисту доставлені "Мрією" з Китаю. Це ті засоби захисту, які зустрічав президент Володимир Зеленський, як гуманітарний вантаж для лікарень і аптек України.

Другие новости