ПоддержатьУкраїнська

На Миколаївщині "накрили" конвертцентр, що заробив понад 30 мільйонів доларів

StopCor
StopCor

StopCor

На Миколаївщині 'накрили' конвертцентр, що заробив понад 30 мільйонів доларів

Шахраї працювали із підприємствами Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

Оперативними працівниками Державної фіскальної служби у Миколаївській області ліквідовано "конвертаційний центр", який надавав послуги підприємствам Миколаївської, Одеської, Херсонської областей. Злодії незаконно переводили безготівкові кошти в готівку та легалізували сільгосппродукцію, яка була придбана за готівку та в подальшому реалізована на експорт. Операції в бухгалтерському обліку при цьому не проводилися. Про це повідомили у прес-службі Миколаївського обласного управління ДФС.

Загальний обсяг таких протиправних послуг за 2015-2016 роки склав понад 30 млн долларів. При цьому "ділки", щоб не повертати валютну виручку від експортованої сільгосппродукції, використовували фіктивні підприємства-експортери, основним завданням яких було документальне оформлення експортних операцій та переведення валютної виручки на рахунки офшорних компаній.

За результатами проведених заходів накладено арешт на 165 рахунків 65 суб'єктів господарської діяльності, вилучено 15 печаток, документи "фіктивних" та "транзитних" підприємств, які задіяно у схемах конвертації грошових коштів, комп'ютерна техніка, за допомогою якої здійснювалось ведення бухгалтерського обліку на підприємствах.

Другие новости