ПоддержатьУкраїнська

Підлегла Криклія задекларувала житло у кампусі вишу, який закінчила два роки тому

StopCor
StopCor

StopCor

Підлегла Криклія задекларувала житло у кампусі вишу, який закінчила два роки тому

У період «коронакризи», коли пересічні громадяни виживають, як можуть, а Президент просить Уряд економити на зарплатах посадовців, нова підлегла Криклія отримуватиме від держави платню у 200 тисяч гривень на місяць. І все це — лише за два роки після закінчення вишу та без профільного досвіду. Де та як живе новоспечена чиновниця? І які статки декларує? Дивіться у матеріалі Христини Кришихи.

https://www.youtube.com/watch?v=B09-zy1k5sY

Але в цій історії є ще один важливий нюанс. У декларації за 2019 рік Валерія вказує, що одружена, та разом із чоловіком орендує кімнату в гуртожитку Національного авіаційного університету.

Саме в цьому виші Валерія здобувала вищу освіту. І саме тут Валерія, швидше за все, познайомилася з Ігорем Довбанем. Бо останній ще у 2018 році тут викладав.

Коли ми шукали зустрічі з Валерією, аби отримати її коментар, нам вдалося з'ясувати, що в гуртожитку Валерія фактично не живе: перед Новим роком повідомила сусідам, що отримала нову роботу та їй винайматимуть квартиру в іншому районі столиці.

 У декларації чиновниці вказана кімната у гуртожитку НАУ

На яких підставах Валерія та Віталій Мельничук ще досі прописані в гуртожитку «альма матер», хоча там не проживають, ми запитали в керівництва Національного авіаційного університету. І ось відповідь:

«Університет не є розпорядником відповідної інформації, з огляду на що пропонуємо вам звернутися з відповідним запитом до належного розпорядника цієї інформації: відділу з питань реєстрації місця перебування фізичних осіб Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації».

Але на головні питання нашого запиту — чи орендує Валерія Мельничук кімнату в гуртожитку НАУ, на яких умовах і чи сплачує за оренду кімнати — у листі з вишу так і не відповіли.

Другие новости