ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині директора ТОВ судитимуть за привласнення понад 500 тис грн під час будівництва мініфутбольного поля

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині директора ТОВ судитимуть за привласнення понад 500 тис грн під час будівництва мініфутбольного поля

Сумською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю за фактом привласнення коштів під час будівництва мініфутбольного поля шляхом підробки документів, а також їх легалізації (ч. 2 ст. 366, ч. 4 ст. 191 та ч. 1 ст. 209 КК України).

За даними слідства, директор ТОВ у 2018 році уклав з відділом освіти, культури, молоді та спорту Верхньосироватської сільської ради Сумського району договір, предметом якого було будівництво мініфутбольного поля зі штучним покриттям для школи. Отримавши попередню оплату в розмірі 1,3 млн грн, керівник товариства зобов’язувався завершити роботи до червня 2019 року. Однак на даний час об’єкт не побудований, водночас фактично виконані роботи не відповідають обсягам, зазначеним в офіційних документах. Відповідно до висновку експертів, вартість завищення об’єму робіт становить майже 507 тис грн. З отриманими протиправним шляхом коштами директор товариства вчинив ряд фінансових операцій.

Досудове слідство у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Сумського відділу поліції за матеріалами Управління стратегічних розслідувань у Сумській області ДСР Нацполіції України.

Слід зазначити, що керівник товариства також обвинувачується у привласненні 1,1 млн грн під час будівництва футбольного поля зі штучним покриттям у м. Дружба Ямпільського району.Прес-служба прокуратури Сумської області

Другие новости