ПоддержатьУкраїнська

Попалися на хабарі: у Києві працівники СБУ вимагали 50 тисяч доларів

StopCor
StopCor

StopCor

Попалися на хабарі: у Києві працівники СБУ вимагали 50 тисяч доларів

Двох офіцерів Служби безпеки України викрили на вимаганні у приватних підприємців хабара розміром у 50 тисяч доларів. Їх справу вже призначили до судового розгляду, передає пресслужба Національної антикорупційної прокуратури.

Офіцери отримали частину коштів, які вимагали, від представників підприємств приватного сектору у березні 2017 року. Тоді ж їх і затримали.  Гроші посадовці вимагали за "не перешкоджання у здійсненні господарської діяльності, нездійснення тиску на їх діяльність та вплив на прийняття рішення у кримінальному провадженні слідчим одного з управлінь Національної поліції".

Підозрюваним інкримінують ч. 4 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч. 3 ст. 369-2 КК України (Зловживання впливом).

У Вищому антикорупційному суді вже відбулось підготовче судове засідання за цією справою.

"У Вищому антикорупційному суді за участі прокурора САП відбулось підготовче судове засідання у справі про обвинувачення двох офіцерів СБУ у вимаганні 50 тис. доларів США неправомірної вигоди та отриманні частини цих коштів", - йдеться в повідомленні пресслужби САП.

За результатами підготовчого засідання суд призначив вказану справу до розгляду по суті на 17 лютого 2020 року.

 

Другие новости