ПоддержатьУкраїнська

Чого хоче Росія: МЗС РФ озвучили умови для проведення нормандської зустрічі

StopCor
StopCor

StopCor

Чого хоче Росія: МЗС РФ озвучили умови для проведення нормандської зустрічі

У МЗС РФ кажуть, що головною умовою для проведення нового саміту є "переміщення по комплексу домовленостей - як у питаннях безпеки, так і політики".

Заступник голови МЗС РФ Олександр Грушко на полях Мюнхенської конференції з безпеки заявив, що для проведення нової зустрічі в "нормандському" форматі необхідно побачити результати попередніх домовленостей.

Про це пише «Фокус».

"Була домовленість абсолютно чітка, що нова зустріч в нормандському форматі повинна підвести підсумок того, що було обговорено на попередній зустрічі. Це стосується розведення сил, припинення вогню, розмінування, обміну полоненими, впровадження формули Штайнмайера в українське законодавство і деяких інших речей", - заявив він.

За словами Грушко, Росія продовжить наполягати на дотриманні вже досягнутих домовленостей. "Збиратися можна, але якщо на землі не відбувається змін на краще, то користь від таких зустрічей є сумнівною", - сказав заступник глави МЗС РФ.

В якості одного з головних перешкод на шляху реалізації мінських угод Грушко назвав "відсутність будь-якої готовності Києва до нормального діалогу з Донецьком і Луганськом".

"Це зобов'язання кричущим чином не виконується, хоча воно є одним з основних умов мінського пакету", - говорить російський дипломат.

Другие новости