ПоддержатьУкраїнська

Рейдер Грибов знову атакує "Росток-Холдинг": під прицілом підприємство в Ічні

StopCor
StopCor

StopCor

Рейдер Грибов знову атакує 'Росток-Холдинг': під прицілом підприємство в Ічні

Розвантаження заборонено, на території підприємства постійно перебувають такі звані угрупування та чатують представники ДСО. У таких умовах працюють, а точніше відстоюють законне право на свою діяльність працівники ТОВ «Комбікормник», що входить до складу агрохолдингу «Росток-Холдинг» та знаходиться в Ічні на Чернігівщині. За даними колективу, за рейдерською атакою стоїть комерсант Яків Грибов. Він та його люди раніше були помічені на іншому підприємстві холдингу у Глухові. 

Рейдер Грибов знову атакує ''Росток-Холдинг'': під прицілом підприємство в Ічні

За даними юриста компанії, на територію товариства в Ічні приїхав прокурор і почав проводити слідчі дії. При цьому офіційно правоохоронець мав оглянути територію та ознайомитись із документами щодо кількості зерна, яке зберігається. Замість цього за фактом прокурор спільно з невідомими експертами самостійно почав підрахунок зерна.

На місце події виїхала знімальна група «СтопКору». Журналісти уже з'ясовують усі обставини справи.

Рейдер Грибов знову атакує ''Росток-Холдинг'': під прицілом підприємство в Ічні

Нагадаємо, на початку жовтня інше підприємство агрохолдингу у Глухові на Сумщині залишилось без електроенергії та газу, на полях пропадав зібраний врожай, був ризик виникнення місць займання і внаслідок цього – спалах екологічної катастрофи.

За всім стояв комерсант Яків Грибов.

Додамо, що до складу агрохолдингу входять 17 підприємств, Яків Грибов з 2009 по 2013 роки нібито виступав інвестором одного з них, «Зернотрейдингу», і начебто вклав гроші у розвиток бізнес-структури. Про це він написав у заяві до правоохоронних органів і звинувачує представника фірми у привласненні понад 21 мільйона доларів.

Рейдер Грибов знову атакує ''Росток-Холдинг'': під прицілом підприємство в Ічні

Після цієї заяви на підприємствах почались масові обшуки з виїмкою документів, арешт майна, посівів та зерна. Фактично робота агропідприємств паралізована, через арешт рахунків без заробітної плати можуть залишитись 2 тисячі працівників, через арешт земельних ділянок та зерна зупиниться розрахунок із власниками паїв. Під загрозою зрив виконання договорів перед вітчизняними та іноземними компаніями, через збій в роботі одного з лідерів ринку може зрости ціна на зернові для всієї країни.

Рейдер Грибов знову атакує ''Росток-Холдинг'': під прицілом підприємство в Ічні

Другие новости