ПоддержатьУкраїнська

"Її вбили", – в українських містах пройдуть акції через трагічну смерть Катерини Гандзюк

StopCor
StopCor

StopCor

'Її вбили', – в українських містах пройдуть акції через трагічну смерть Катерини Гандзюк

Загибель відважної молодої жінки сколихнула українську громадськість. Люди готуються до протестів на батьківщині Катерини – в Херсоні, а також у Львові та Києві. 

''Її вбили'', – в українських містах пройдуть акції через трагічну смерть Катерини Гандзюк

За деякими даними, аналогічні заходи пройдуть в Луцьку і Дніпрі. Новина про смерть активістки, радника мера Херсона Катерини Гандзюк 4 листопада стала громом серед ясного неба. Останнім часом про жінку, яка постраждала від жорстокого нападу в кінці літа, писали небагато і майже не знімали сюжети для телебачення – всі були впевнені, що Катя йде на поправку, але дива зцілення не сталося.

Тепер люди готуються до протестів, повідомляє "Діалог.UA".

Під стінами силових відомств у багатьох великих містах країни зберуться ті, кого не залишила байдужою загибель дівчини. Про це пишуть в Facebook організатори заходу.

Список міст, жителі яких підтверджують свою участь в акції, стає дедалі більшим, а сам захід стартує о 19.00.

"Її вбили. Вона не пережила нападу. Ми чекаємо об'єктивних даних. Ми далі вимагаємо імена замовників. Тепер уже вбивства", – пишуть в соцмережах організатори акції.

Тим часом стала відома реакція українського президента на трагедію. Петро Порошенко звернувся до силовиків з вимогою якомога швидше "покарати зло".

Другие новости